کاهش قیمت کویل فولادی

کاهش قیمت کویل فولادی

طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن در تاریخ ۲۴ ماه می قیمت کویل فولادی در شمال اروپا در طی این هفته کاهش یافته است که علت این امر قیمت های پیشنهادی پایین تر از سوی کشورهای خارجی می باشد.

پس از تصمیم کمیسیون اروپا در مورد اختصاص ندادن عوارض گمرکی به واردات کویل نورد گرم شده فولادی از سوی کشورهای روسیه، ایران، برزیل، اوکراین و صربستان، خریداران اروپایی نسبت به محصولات وارداتی علاقه ی بیشتری از خود نشان داده اند.

در نتیجه با توجه به منابع بازار قیمت های پیشنهادی پایین تر از سوی کشورهای خارجی به خصوص کشورهای ذکر شده، تاثیر منفی بر روی قیمت های داخلی بازار شمال اروپا گذاشته است.

ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت کویل نورد گرم شده تولید داخلی شمال اروپا ۶۰۱-۵۷۸ دلار به ازای هر تن تا تاریخ ۲۴ ماه می اعلام شده است که این مبلغ نسبت به هفته ی گذشته (۶۰۶-۵۹۰ دلار به ازای هر تن) کاهش یافته است.

هم چنین ارزیابی ها برای قیمت کویل فولادی نورد سرد شده نشان داد که این مبلغ نیز نسبت به هفته ی گذشته ۱۱ دلار کاهش یافته است و به میزان ۷۱۹-۶۹۶ دلار به ازای هر تن رسیده است.

هم چنین ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت کویل گالوانیزه شده ۷۶۴-۷۴۷ دلار به ازای هر تن بوده که این قیمت نیز نسبت به قیمت هفته ی گذشته (۷۹۷-۷۵۲ دلار به ازای هر تن) کاهش یافته است.

هرچند این ارزیابی ها محدوده قیمت عملی محصولات را مشخص کرده و پیشنهادات رسمی ۷۸۶ دلار به ازای هر تن اعلام شده است. ارزیابی متال بولتن از قیمت وارداتی کویل نورد گرم شده ۵۲۸-۵۱۷ دلار به زای هر تن اعلام شده است که نسبتبه هفته ی گذشته ۱۱ دلار کاهش یافته است.

social position

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Sponsored By